System do tworzenia ankiet - uzyskaj opinie Twoich klientów

Badania

Nie tylko treści reklam w najpopularniejszej przeglądarce internetowej, ale przede wszystkim odpowiedź na pytanie w jaki sposób i do jakiego klienta trafić.

Co w sytuacji jeśli Twoi klienci nie spędzają kilku godzin dziennie w sieci? W takim przypadku pakowanie na funpage’a kolejnych treści i okazjonalnych promocji może okazać się trefne, ponieważ nie tam pojawiają się klienci, których szukasz i ich opinie. 

 

System ankieterski

Jednym ze sposobów, w jaki możesz określić na jakich typach osób powinieneś się skupić, jest przeprowadzenie ankiet wśród klientów oraz potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami. Takie osoby znajdziesz poprzez SurvGo™, która oferuje system do tworzenia ankiet. Twój biznes może wiele zyskać dzięki informacjom, które uzyskasz na temat produktów i usług jakie oferujesz klientom.

 

Jedna platforma – wiele możliwości

System do tworzenia ankiet na platformie SurvGo™ umożliwia szybkie dostosowanie gotowego kwestionariusza badań do zaplanowanej tematyki lub samodzielne stworzenie ankiety za pomocą łatwego w obsłudze kreatora.

Przypisane do badania celowej próby respondentów jest jednym z kluczy do odniesienia sukcesu badawczego i otrzymania rzetelnych wyników – wybieraj osoby, których opinie chcesz poznać spośród ponad 100 000 dostępnych respondentów, zróżnicowanych pod względem cech demograficznych i psycho-społecznych.

 

Poprzez SurvGo™ przeprowadzisz różne typy badań:

 • ankietę anonimową,
 • ankietę z kodem dostępu,
 • ankietę z możliwością rejestracji do badania czy też ankietę z zaproszeniem w formie SMS-a.
   

Dzięki temu rozwiązaniu nikt niepożądany nie będzie miał dostępu do Twojej ankiety. Od Ciebie zależy także, jak będzie wyglądało zaproszenie do wzięcia udziału w badaniach.

Edytuj treść kwestionariusza ankiety, nawet w trakcie trwania badań – Jeśli okaże się, że poprzez jakieś pytanie chcesz uzyskać inne efekty niż zamierzone, zawsze masz dostęp do edycji treści ankiety i ustawień badania, nawet w trakcie jego trwania.

 

Przebieg procesu badawczego za pomocą platformy SurvGo™

Innowacyjny system do tworzenia ankiet SurvGo™ zapewnia możliwość prowadzenia badań na IV etapach:

 • I Etap – Projektowanie Badań – opierając się o wieloletnie doświadczenie
  i przetestowaną metodologię, następuje ustalenie metod pomiaru satysfakcji i lojalności klientów, jak również weryfikowanie ich opinii;
 • II Etap – Realizowanie Badań – polega na pozyskaniu niezbędnych informacji, w oparciu o ilościowe metody badawcze (CAWI, CATI, PAPI), które zapewniają reprezentatywną próbę oraz cykliczność pomiaru;
 • III Etap – Analiza zgromadzonego materiału badawczego – poddawany wszechstronnej analizie statystycznej, pozwala ustalać zależności pomiędzy konkretnymi wynikami na skalach pomiarowych;
 • IV Etap – Przygotowanie raportu końcowego w formie tabelarycznej i graficznej prezentacji analiz, wskazanie wniosków oraz rekomendacje.

 

Stały dostęp do wyników i statystyk z uzyskanych ankiet

Rozbudowane możliwości systemu do tworzenia ankiet nie kończą się na samym ich wykreowaniu. Także na poziomie wyników masz możliwość filtrowania interesujących Cię odpowiedzi, jak i samych ankietowanych.

Każdy uczestnik badania może sprawdzić jakich odpowiedzi udzielił, dzięki temu w wypadku pomyłki ma możliwość wprowadzenia zmiany. Pogłębiona analiza wyników jest możliwa, ponieważ system do tworzenia ankiet umożliwia eksport uzyskanych danych w popularnych formatach (Excel, MS). Wydruk raportu i odpowiedzi jest także możliwy w programie.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych zapewnia komfort użytkowania osobom, korzystającym z tabletów, iPadów a także smartphonów.

 

Zyskaj rzetelne opinie klientów – rozwijaj swoje produkty i usługi, dzięki zaawansowanym badaniom ankietowym na platformie SurvGo™.

Najczęściej zadawane pytania
Jakie rodzaje pytań można umieścić w ankiecie?

Rodzaje pytań to m.in. pytania zamknięte (z wyborem jednej lub kilku odpowiedzi), pytania otwarte (do wpisania własnej odpowiedzi), skale oceny, pytania rankingowe, macierze i wiele innych.

Jak analizować wyniki ankiet?

Analiza wyników obejmuje m.in. zestawienie i prezentację danych w formie wykresów lub tabel, identyfikację trendów i wzorców, analizę odpowiedzi otwartych, wyznaczanie wskaźników i interpretację wyników w kontekście celów badania. Podstawową analizę automatycznie przeprowadza również program do ankiet SurvGo 

Kontakt

Ewaluacje

e-mail

telefon

(+48) 22 12 28 025
(+48) 32 42 21 707
(+48) 668 300 664

adres

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206