Lekarze online dostępni 7 dni w tygodniu

Pomoc lekarska na wyciagnięcie ręki w zaledwie kilka minut? Tak, to możliwe, a wszystko dzięki lekarzom online działającym poprzez platformę haloDoctor.pl. Umożliwia ona skonsultowanie problemu zdrowotnego i to także w dni wolne od pracy, czyli w weekendy i święta. Na czym jeszcze opiera się telemedycyna w nowoczesnej postaci?

 

Dostęp do specjalistycznej opieki lekarskiej

 

Lekarze specjaliści to w naszym kraju dobro deficytowe. Często dostanie się do nich to kwestia tygodni oczekiwania na wolny termin, co stanowi ogromną niedogodność dla osób, które takiej pomocy potrzebują niemalże od zaraz. Na szczęście można ją uzyskać właśnie dzięki telemedycynie oraz lekarzom online.

 

W przypadku platformy haloDoctor.pl taką pomoc medyczną oferuje ponad 5 tys. lekarzy specjalizujących się w 40 różnych obszarach medycyny, dzięki czemu dostęp do ich wiedzy nigdy nie był łatwiejszy. Do grupy tej należą m.in.:

 

  • alergolodzy,
  • kardiolodzy,
  • neurolodzy,
  • pediatrzy,
  • ginekolodzy,
  • urolodzy,
  • endokrynolodzy,
  • androlodzy,
  • dermatolodzy,
  • diabetolodzy.

 

Oczywiście lista ta jest zdecydowanie dłuższa i obejmuje wszystkie najważniejsze specjalizacje medyczne.

 

Pomoc nie tylko od poniedziałku do piątku

 

Kolejną zaletą konsultacji u lekarzy online jest to, że pacjenci mogą uzyskać pomoc dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują, również w weekendy oraz dni wolne od pracy. Tak elastyczny grafik ma coraz więcej medyków, którzy znając potrzeby swoich pacjentów, zdecydowali się wyjść im naprzeciw.

 

Aby sprawdzić, czy pomoc specjalisty dostępna jest od zaraz, wystarczy wejść w zakładkę „Specjalizacje” na stronie haloDoctor.pl oraz wybrać jedną z nich, by móc dowiedzieć się, którzy lekarze online przyjmują w danym terminie.

 

Kompleksowo i rzetelnie

 

Pomoc uzyskiwana od lekarzy online charakteryzuje się również tym, że jest naprawdę bardzo kompleksowa. Pacjent może bowiem nie tylko uzyskać poradę, ale również poprosić o wypisanie recepty, zwolnienia lekarskiego oraz o drugą interpretację wyników badań.

 

Jeśli dodatkowo podczas e-Konsultacji okaże się, że niezbędna będzie dodatkowa diagnostyka w gabinecie, lekarz z pewnością przekaże pacjentowi taką informację oraz zleci wykonanie dodatkowych badań.

 

Stała opieka lekarska

 

Baza lekarzy online nieustannie się powiększa i coraz więcej medyków decyduje się na zapewnienie pacjentom również takiej formy konsultacji. To znakomita opcja dla osób, które do tej pory korzystały z konsultacji u danego lekarza osobiście, jednak ze względu np. na napięty grafik, chciałyby część wizyt realizować online.

 

Lekarze również powinni to przemyśleć, bowiem w ten sposób gwarantują pacjentom regularnie korzystającym z ich usług jeszcze więcej możliwości kontaktu.

 

Szukasz sposobu na to, by móc szybko i łatwo kontaktować się ze specjalistą wtedy, gdy tego potrzebujesz, również w dni wolne od pracy? Wejdź na haloDoctor.pl i skorzystaj z całej gamy możliwości, jaką daje pacjentom telemedycyna.

Kontakt

Ewaluacje

e-mail

telefon

(+48) 22 12 28 025
(+48) 32 42 21 707
(+48) 668 300 664

adres

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206