haloDoctor - Platforma Telemedyczna

HaloDoctor to platforma internetowa, która powstała głównie z myślą o pacjentach, aby ułatwić im dostęp do specjalistów różnych dziedzin medycznych. Za pomocą serwisu pacjent w łatwy i szybki sposób może zarezerwować wizytę w wybranej placówce w dogodnym dla siebie terminie.

 

Czym jest haloDoctor?

HaloDoctor to serwis internetowy, w którym zarejestrowanych jest wielu specjalistów i lekarzy, wszystko po to, aby pacjent miała jak najłatwiejszy dostęp do profesjonalistów. Portal halodoctor.pl został stworzony przez firmę Biostat, która posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

 

Firma zajmuje się wprowadzaniem nowych technologii na rynek medyczny, aby usprawniać pracę lekarzy oraz poszerzać dostęp do usług medycznych dla wszystkich pacjentów. Biostat jest również autorem programu dla gabinetów lekarskich Medfile, jako uzupełnienie świadczonych usług i ułatwienie dla pacjentów.

 

Co umożliwia haloDoctor?

Na portalu dostępnych jest ponad 5 tys. zarejestrowanych lekarzy i specjalistów, a w ciągu miesiąca za jego pomocą pacjenci rezerwują ponad 200 tys. wizyt. Dzięki portalowi haloDoctor lekarze, którzy ze względu na wykonywany zawód mają bardzo ograniczone możliwości promowania swoich usług w przestrzeni internetowej, rejestrując swój gabinet, stają się bardziej widoczni, dzięki czemu zyskują nowych klientów.

 

Rejestrując się do serwisu haloDoctor, tworzysz elektroniczną wizytówkę swojej praktyki. Możesz umieścić na niej swoje dane, dane swojego gabinetu, tytuły naukowe, informacje na temat prowadzonych badań naukowych oraz choroby, w których leczeniu się specjalizujesz.

 

Dlaczego warto korzystać z portalu haloDoctor?

Za pomocą portalu pacjenci mogą umówić się na wizytę online z wybranym specjalistą, w dogodnym dla siebie terminie, niezależnie od miejsca, w którym obecnie przebywają. Wielu lekarzy prowadzi dyżury całodobowe, co jest kolejnym ułatwieniem dostępu do pomocy lekarskiej.

 

Dzięki rezerwacji wizyty online za pomocą portalu haloDoctor pacjent oszczędza czas, który musiałby poświęcić na dojazd do gabinetu lekarskiego. Platforma haloDoctor jest ułatwieniem zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów, którzy z łatwością mogą zapisywać się na wizyty z wybranymi specjalistami z ponad 40 różnych dziedzin medycznych.

Kontakt

Ewaluacje

e-mail

telefon

(+48) 22 12 28 025
(+48) 32 42 21 707
(+48) 668 300 664

adres

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206